SIMIRádce

kreativniobchudek

Profil

Dobrý den všem,

jmenuji se Jana a jsem dva roky na mateřské. První rok se vše hodně motalo kolem miminka,ale ten druhý už mi chyběla nějaká práce - akce a jelikož i mateřská končí, tak se snažím, nějak se zaměstnat.

Myslím, že většina maminek na MD mě pochopí, že v rámci zachování psychické rovnováhy, to prostě nejde, vše podřídit našim malým ratolestem. Proto jsem se nejprve začala věnovat bylinkám a obchodu s nimi. Časem mě shoda okolností a náhod přivedla i k tvoření. Nejprve mě "dostaly" mýdla, pak koupelové bombičky a koupelové soli. Po té mě také chytlo mozaikování, ale přeci jen je časově náročnější, takže toho tolik nezvládám.... Pak přišla decoupage, no a teď to tak nějak volně přešlo ve scrapbooking a cardmaking - tyto mé výrobky nejpíše přesunu na tento profil, abyste mohli vidět, co lze z nabízeného materiálu také vytvořitŠlápnul vedle

Ale pokud se i vy budete chtít pochlubit svými výtvory, budu moc ráda, když mi pošlete jejich fotografie a třeba se i pochlubíte návodem, jak jste danou věc vytvořili!

Svůj sortiment budu průběžně obnovovat a přinášet vám sem nejnovější kolekce britské firmy Design Objectives - Docrafts za velmi pěkné ceny!

Přeji příjemné nakupování, a pokud zde něco nenajdete, pište, ráda to napravím a žádané zbožíčko doplním do své nabídky. Některé výrobky budou na objednávku, ale do týdne vám vše určitě odešlu!

Bude mi ctí, plnit vaše přání Šlápnul vedle Moc se těším na vaše objednávky a komentáře :-)

Jana

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)