SIMIRádce

ladimar

Profil

 Děkuji za to, že jsi i Ty zavítal(a) do mého malého Kresleného obchůdku. A také pokorně děkuji, že se věci dějí tak, jak se dějí... Proto došlo i na tento obchůdek, přes který se s Vámi chci podělit o kousek mně.... V současné chvíli se jedná především o kreslení dětských pohledů. Ale protože jsem ráda různorodá, poznáte dle nabízeného zboží, že i mnou nabízené zboží bude různorodé ;-).

Nicméně jak to začalo...když moje dcerky měly odjet na školku v přírodě, zapomněla jsem jim koupit a napsat 5 pohledů, které se odevzdávaly napsané u autobusu. Učitelky jim pak každý den jeden daly. Pěkná finta na děti, že? ;-) Tak jsme uspaly děti a ve 20 hodin jsem vzala čtvrtky, pastelky, sedla ke stolu a do 2 hodin ráno jsem kreslila a vytvářela pohledy. Pro každou 5 kousků... no pěkná celovečerní prácička. Nemám ráda "odfláknutou" práci, takže když už něco dělám, dělám to pořádně. 

Pohledy měly obrovský úspěch nejen u mých holčiček, ale i u jejich kamarádů (jasně, každé dítě se přece rádo pochlubí tak šikovnou maminkou ;-). Navíc pochvalu jsem slyšela po příjezdu i od paní učitelek a věřte mi, takovéhle řeči se poslouchají docela dobře ;-).

A tak to začalo a pokračovalo rok co rok... od té doby jsem už pohledy nekupovala, ale malovala, vymýšlela a děti se vždy těšily co si na ně vymyslím tentokrát. Až letos před prázdninami se mě nejstarší dcerka zeptala, proč si nemůžou koupit pohledy i ostatní děti třeba v papírnictví. A tak vznikl nápad Kreslené pohledy.

Chcete také vidět radost v očích Vašich dětí? Není nic snadnějšího, než si prohlédnout můj právě vznikající obchůdek a vybrat si jeden....dva.... pohledy. Nebo pokud Vaše dítko jede na týdenní akci (tábor, soustředění, k babi/dědovi....apod.), kupte jich rovnou pět! :-)

A nezapomeňte...napsanou adresou a vzkazem to teprve začíná.... ;-)

TOPlist

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)