SIMIRádce

laura

Profil

Obchůdek slouží momentálně jako Galerie a nelze přes něj dočasně nakupovat. Děkuji za pochopení :-) 

...barvy, štětce, třpytky, Swarovski broušené kamínky, trička, obrazy, pastelky, Malý princ, Osho, levandule, čakry, růžová barva, duha, mé děti, láska, dobrý pocit ...to vše je už více než 10let   LAURA-design   OBRAZY NA TĚLO

 

                  \" width=  

Orginální ručně barvená a malovaná trička a oděvy. Intuitivně vybrané barvy a symboly vložené do malovaného obrazu mohou měnit energetický potenciál  nositele.

Každý kus je neopakovatelným originálem.                                    

MAJÍ BLAHODÁRNÝ ÚČINEK NA DUŠI I TĚLO a tím ovlivňují nejen osobní náladu a pocity, ale i svět okolo. 

 

                                

Narodila jsem se na jaře, roku 1976 a jmenuji se Jana "Laura" Dvořáková. Celým dětstvím mě provázelo nekonečné množství papíru, omalovánek, pastelek a fixů. Pokaždé, když dnes rozbalím došlý balíček s objednanými Swarovski broušenými kamínky a vidím všechny ty barvy a třpyt pohromadě, vzpomenu si na základní školu, kde jeden můj spolužák přinesl do školy plechovou krabičku od čaje, plnou třpytivých barevných skleněných kamínků... jak moc jsem je tenkrát všechny chtěla mít taky :-)

laurA-design je o všem co mně baví, posouvá a dělá i radost. Dokážu se při malování tak ponořit do své práce, že přestanu vnímat svět okolo. Všechno začne nápadem, vizí, představou kombinace barev a vzorů a končí několikerým zkoušením a sestavováním až ke konečné podobě trička. Někdy si i přes ou jasnou vizi, udělá barvení "své" a to potom vznikají úžasná a neopakovatelná díla s poselstvím.

 

      

Nejvíce maluji trička s léčivou a harmonizační energií, která jsou cílená. Mají velmi silnou energii a můžete ji pocítit hned po oblečení. Například Semibarevná, Čakrová: celkově harmonizujé tělo, pro Srdeční čakru: vztahy a sebeláska, Sluneční Zdroj: dobíjí a posilují, Objetí Archanděla Michaela: ochranné a nápomocné,  s léčivou energií Archanděla Rafaela: ulevující a podpůrné
 
 

               

 Všechny textilní výrobky jsou barevně ustáleny a můžete je prát v ruce i naruby v pračce na 30'C. Trička zn.Lambeste mají certifikát Öko-tex standard 100.

                                                                                       Licence Creative Commons
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)