SIMIRádce

lenka 2

Profil

Dobrý den,

jsem máma dvou synů, kterou baví tvoření všeho druhu. Jelikož obě moje děti používaly látkové pleny, vyzkoušela jsem na nich jedinečnost vlňáčků. Od té doby je pletu pro všechny, kdo by je doma chtěli mít taky.

Vlňáčky, které nabízím jsou upleteny z čistě přírodní 100% ovčí vlny ze Šumavy. Tato vlna je certifikovaná pro děti do tří let, není barvená, má vysoký obsah lanolinu. Lanolin váže moč a pohlcuje zápach, má antiseptické a antialergické schopnosti.  Používání vlňáčků na látkové pleny je považováno za nejzdravější způsob přebalování, protože přirozeným způsobem regulují vlhkost a zajišťují maximální prodyšnost.

Před prvním použitím je potřeba vlňáčky naimpregnovat. Mezi jednotlivým přebalováním se nechávají pouze provětrat. Potřebujete-li je vyprat, tak pouze ručně na 30° v prostředku na vlnu nebo v šampónu. Vyždímat nejlépe zamotané v ručníku a nechat volně proschnout. Praním a častým používáním se lanolin z vlny ztrácí. Při běžném používání bez praní stačí impregnaci opakovat cca po 1-2 měsících.

Orientačně lze velikosti rozdělit: S= 3-6 kg, M= 5-9 kg, L= 9-13 kg, XL=13-16 kg. Vlňáčky jsou však velmi přizpůsobivé a používáním se roztáhnou, takže vydrží dlouho funkční.

Přeji hodně spokojenosti.

Lenka


Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)