SIMIRádce

limi

Profil

Vítejte!
po dlouhém přemýšlení, co napsat do svého profilu, aby to neznělo jako inzerát ze seznamky - víte - jsem z Brna blablabla - jsem se rozhodla, že spíš popíšu, co dělám a co tu najdete, takže:
Svou kreativní tvorbu jsem začínala obšíváním kuliček, takže tu najdete šperky - převážně náušnice s malými i velkými obšitými korálky - doma mám velkou zásobu rokajlu - snad ve všech barvách, takže pokud se Vám náušky líbí, ale chtěli byste jinou barvu, tak budu moc ráda, když mi to napíšete.
Další srdeční záležitostí jsou u mě medailonky - snažím se je kombinovat s různými přívěsky, mašličk ami, korálky - ale kombinací je tolik, že pokud zrovna nenajdete tu Vaši - tak zase - pište.
V poslední době jsem se zamilovala do patinování, takže patinuji co mi přijde pod ruku - hlavně krásnou starobyle modrou barvičkou - takže mám neustále modré ruce a vypadám jako Andorian, ale výsledky stojí za to.
Takže to jsou hlavní směry - najdete tu ještě spoustu další věcí, protože nejsem zrovna orientovaná jedním směrem a také se snažím nabídnout rozmanitost - takže tu bude spousta náramků, náušnic a náhrdelníků, které se můžou různě kombinovat.
Ať se Vám u mě líbí!

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)