SIMIRádce

lucias

Profil

Již od mého dětství jsem milovala jakoukoliv ruční práci, např. šití, háčkování, ale i pletení. Po čase jsem však naprosto propadla výrobě šperků z korálků. Nejdříve jsem se zabývala keltováním a tvorbou z kůže, ale nyní mne naprosto uchvátily a v podstatě mě i nejvíce naplňují šité šperky, protože každý šperk je opravdový originál.  I když musím se přiznat, stále se s oblibou vracím i k jiným metodám. Rozpačitý

Miluji totiž ten pocit, kdy z hromady korálků a komponentů vznikne něco krásného, co vám udělá radost. {#emotions_dlg.rose2}

 

Na výrobě šperků mám také ráda to, že můžete šperkem vyjádřit svoji náladu a hlavně i samu sebe. Nejen jejich výrobou, ale a to především jejich nošením. A proto budu moc ráda, pokud se mé výrobky budou líbit i Vám.

 

 V tomto internetovém obchůdku Vám nabízím něco z mé kreativní tvorby. Doufám, že se Vám mé šperky a možná časem i jiné výtvory (např. výrobky tvořené pomocí enkaustiky) budou líbit.

 Kromě zveřejněných šperků (u kterých není problém cokoliv po domluvě změnit - např. barvu, zapínání, zavěšení či naušnicové zapínání ) Vám také mohu nabídnout šperk přímo na míru.

 

Mnohokrát děkuji za Vaše komentáře a možná i případný nákup. {#emotions_dlg.naruc}{#emotions_dlg.rose2}Usmívající se{#emotions_dlg.rose2}

 

Způsob dopravy

Zboží zasílám prostřednictvím České pošty v bublinkové obálce ihned po připsání peněz na konto a při více objednávkách účtuji jen jedno poštovné. V Praze je možný i osobní odběr.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)