SIMIRádce

lukas vikar accessories

Profil

 

Lukas Vikar Accessories

Lukas Vikar Accessories si dala za cíl vyrábět módní doplňky s neotřelým designem s maximálním důrazem na kvalitu výrobků.


Od konkurentů se odlišuje hlavně ve flexibilitě produkce a možností přizpůsobení každého doplňku dle přání zákazníka. Kromě volby barvy a typu materiálu lze jednotlivé výrobky označit monogramem a tím si z doplňku vytvořit vlastní originál. Hlavním cílem je 100% spokojený zákazník. Proto pečlivě dbáme na individuální přístup k zákazníkovi, výběr nejlepších materiálů a precizní zpracování.

Veškeré výrobky vznikají v České Republice pod rukama zkušených odborníků. Precizní ruční zpracování kvalitních materiálů spolu s důkladnou výstupní kontrolou dávají vzniknout výjimečným výrobkům, které ocení každý náročný zákazník. Jako jednu z priorit si společnost Lukas Vikar Accessories vytyčila vyrábět produkty, které se budou vyznačovat vysokou kvalitou a ručním zpracováním.


Ručně vedené řezy do kůží jsou prováděny speciálními skalpely s maximální pečlivostí. Každý tah ruky skalpelem se opakuje tak dlouho, dokud není jednotlivá část zcela perfektní. 

K zabarvení (zatavení) hran se používají pouze barvy vyrobené speciálně na hrany kůží. Barva se nanáší tenkými štětci obvykle dvěma vrstvami. První krycí, druhá finální. Hrany se následně kontrolují, zda jsou plně pokryty barvou.

Látky se odměřují a značí ve střižně kulatými křídami a smazatelnými fixy podle druhu materiálu. Vše musí být velmi přesné a dokonale korespondovat se šablonami.

Na střihy látek se používají výhradně nůžky Fiskars nebo Solingen. Tyto značky reprezentují kvalitu a preciznost od jejich samotného založení. Nůžky Fiskars zajišťují přesnost při různorodých střizích látek. Nůžky Solingen zase stálost v ostří při střihu do hrubší kůže.

Dominantou výroby je šití, kde se velmi dbá na precizní vedení švu. Chybné stehy mimo vyznačenou část v kůži nelze párat, byli by vidět dírky po jehle. Jednotlivá část se proto musí znovu vyrobit. K ještě vyššímu standardu výroby přispívají strojní jehly Groz-Beckert, ruční jehly Galant a také jedny z nejkvalitnějších nití Gutermann, které získaly mnohá ocenění. To vše je zárukou vysoké kvality a preciznosti výroby. Šicí stroj je jediným pomocníkem pohaněným elektrickou energií, vše ostatní vede lidská ruka.


Každá operace se velmi pečlivě kontroluje. Pokud není finální produkt přesně podle původního návrhu, začíná se od znovu. Každý model je originál vzkvétající pod lidskou rukou, chyby se však netolerují.

Nechte se hýčkat perfektními materiály a jejich ručním zpracováním.
Tyto operace mnohdy zaberou hodiny času, výsledek je však vždy dokonalý.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)