SIMIRádce

manera.lh

Profil

Nudí vás stále stejné a nudné výrobky na trhu? Máte vlastní představu o tom, jakou barvičku by měla mít vaše čepice, šála, kabelka nebo jiný doplňek??? Máte nápad na barevnou kombinaci? Určitě mi napište! Cena se bude odvíjet od vaší představy a ceny materiálu! Na vaše objednávky se budu těšit!

BUĎTE ORIGINÁL!!!!!

Originální ručně háčkované módní doplňky nejen na zimu!

Zboží je k dostání do 7pracovních dnů!!!

Zboží je doručováno českou poštou ve formě doporučené zásilky. Při platbě předem na účet je poštovné zdarma. Při zasílání na dobírku účtuji 70Kč.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

1. Prodávané zboží je vyráběno ručně.

2. Každý kus je originál.

3. Platba za zboží je možná převodem na účet. V tomto případě je poštovné zdarma. Při zasílání na dobírku je účtováno poštovné 70Kč.

4. Všechno zboží zasílám doporučeně.

5. Dnem doručení zboží je datum, uvedené u čísla zásilky jako den doručení - dle čísla zásilky je za toto datum považováno datum dohledatelné na stránkách české pošty v oddělení "Sledování zásilky".

6. Zboží je možné vrátit do pěti pracovních dnů s nárokem na vrácení 100% ceny zboží. Za reklamaci do pěti pracovních dnů je považováno kontaktování prodejce, nikoliv odeslání zásilky zpět. Pokud tedy do pěti pracovních dnů nedáte vědět, že jste se zbožím nespokojeni, nebude na reklamace brán zřetel.

7. V každém případě jsem ochotna vyjít vstříc a domluvit se. Pokud nastane jakýkoliv problém, budete-li mít jakákoliv přání či stížnosti, nebojte se mě kontaktovat.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)