SIMIRádce

marenky

Profil

  Jednou se na paloučku u lesa potkali dva moc smutní ptáčci, prošli kolem sebe a málem si ani jeden druhého nevšimli.V tom je zahlédla moudrá sova Eleonora, která byla sice už moc a moc stará, ale pořád trošku lumpačka.


Zahoukala a rychle si zavolala veverku Pepinku, byla to totiž mistryně lesa v hodu lískovým oříškem. Veverka okamžitě pochopila svůj úkol, našla si dva „tak akorát“ oříšky a šup a hvízd. Ptáčkové se rozhlíželi, co to padá z nebe a v tu chvíli se jejich pohledy střetly, zamrkali očičkama, jestli je zrak nešálí. No byla to láska na první pohled a krindapána snad i jako trám.

Od té doby se povídalo, že jsou to nejveselejší a nejšťastnější ptáčkové v celém lese. Postavili si malé hnízdečko, a zanedlouho byla z  té velké lásky hromada kropenatých vajíček. A když začalo být hezky teplo a kvést ty nejkrásnější květinky, vyklubala se spousta malých barevných ptáčků.

A ty a mnoho dalších krás z toho pohádkového paloučku Vám zde nabízím.

Vím totiž, kde je ;-)

Pokud zrovna nejsem ve světě ptáčků a kytiček, tak studuji etnologii v Brně. Mé rodné město je Valašské Meziříčí na divokém a přesto malebném severu. V těchto dvou překrásných městech je tedy možné osobní převzetí zboží :-)

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)