SIMIRádce

marion

Profil

Znáte mě z profilu Lostris, s jehož pomocí vystavuji své fotografie. Nyní mám simirové dvojče - kde vám nabízím jiný sortiment, totiž podkladové materiály pro focení. Všechny jsou v digitální podobě, můžete si je tisknout podle libosti a neplatíte poštovné :).

Zatím mám pro vás dva druhy textur: vyráběné tradičně, pomocí malby či kresby, následně focené & digitální grafiku, vytvářenou obvykle rozmazáváním skupiny barev. Nyní se snažím je dělat v co největším měřítku, aby se daly tisknout i na větší plochy v dobré kvalitě; ty starší textury jsou poměrně malé. V budoucnu chci rozšířit způsoby vytváření vzorů a všeobecně tak nějak zpestřit sortiment.

Objednávání

Uvedená cena je vždy za 1ks, u většiny textur však je více možností provedení - při nákupu vybíráte automaticky jednu, pokud však zadáte do počtu zboží více kusů, můžete si zvolit více variant jedné textury.

Na přání

Pokud máte vlastní představu o barvách své textury, můžete mě požádat o její zhotovení pomocí Simira pošty :). Lze přebarvit i již hotovou texturu, či zhotovit novou z konkrétního obrázku (nevadí ani malý formát, na výsledku to nebude znát). Vložím ji do obchodu s rezervací na vaši přezdívku, a budete-li spokojeni, můžete ji poté zakoupit běžnou cestou.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)