SIMIRádce

markic

Profil

Tvorba bižuterie mě "chytila" za srdíčko - už to bude 4 roky. Nejdřív jsem tvořila jen pro svou potřebu a jako dárky pro sestry a kamarádky.

Tvořím, co mě zrovna napadne...podle barev v přírodě, korálků či jiných materiálů.... nechávám pracovat múzy. Mám ráda barevnost, různorodost tvarů...zbožňuju drátkování, šité tvary, ketlování....

Mám 2 děti, které fascinují barvičky a tvary , a tak mi na tvoření nezbývá tolik času a tvořím po večerech a v každé volné chvilce. Snažím se o nové výtvory - originály, které jinde nenajdete.

Zde najdete jen část mé tvorby (ráda nafotím - např šperky podle barvy nebo podle toho, k jaké jsou příležitosti -  a vložím).

Máte alergii na kovy? Háčky na náušnicích mohu vyměnit za háčky z chirurgické oceli L316.

Líbí se Vám můj styl, ale nesedí barevná kombinace, či délka? Není problém délku upravit. Ráda zhotovím i šperky na přání. Tato forma mi otvírá nové obzory v tvorbě a stanoví mi hranice. Tvořila jsem pro sestru dle látky na šaty, či dle barvy trička, pro nevěstu, na ples...smiley


Pro zájemce z okolí Uherského Hradiště možná osobní konzultace a předání do vlastních rukou.smiley (takže ušetříte za poštovné)

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)