SIMIRádce

martasek

Profil

Vítám Vás ve svém obchůdku.

Už jako malá holka jsem "visela"na šicím stroji,kde pro nás máma tvořila.V té době jsem ještě netušila,že tento obor mě bude životem provázet.V 15-ti letech mě začaly fascinovat materiály a začala jsem tvořit střihy.Pak následovalo období,kdy jsem se věnovala šití převážně na zakázku business modě a šití velkých společenských a svatebních šatů a v podstatě jsem si prošla vším a sbírala zkušenosti od šití spodního prádla až po kabáty:-).To je pak největší odměnou spokojená zákaznice,která "rozkvete" ve vašich šatech.Za sebou mám 20let praxe,uf to to letí:-)Důležité pro mě je kvalitní zpracování,i kdyby to mělo být jen "obyčejné"triko.

Osobně mám ráda sportovně elegantní věci,které mají širší využití a díky materiálům s elastanem se příjemně nosí a jsou pohodlné a neomezují v pohybu.

Najdete zde oděvy jak elegantní,tak i sportovní a volnočasové,ale hlavně praktické na nošení.Oděvy jsou zhotoveny na speciálních profesionálních strojích a pokud se jedná o pružné materiály jsou použity i speciální nitě pro tyto materiály,aby si oděv zachoval své vlastnosti.Šití je má práce,která mě živí a koníček zároveň:-)

Jen doufám,že budu dostatečně zdatná,abych zde vkládala nové věci:-)

 Všechny modely je možné ušít v jakékoliv velikosti cca 34-54 i formou zákázky,pokud je materiál dostupný(můžete se informovat i vnitřní poštou),pokud není u modelu uvedena vaše potřebná velikost.Pokud máte nekonfekční velikost(např.větší rozdíl mezi pasem a boky apod.)můžete to uvést v objednávce.I pokud potřebujete zkrácenou  nebo naopak prodlouženou délku.

Zboží odesílám 2-3krát týdně prostřednictvím České pošty.Objednané zboží je odesíláno během 2-7 pracovních dnů od připsání platby na účet.Podle toho,který den zrovna šiji dané barvy.Cena poštovného, dle ceníku České pošty+balné.

Pokud budete mít nějaké dotazy,nevahejte a použijte vnitřní poštu.

Děkuji za návštěvu mé stránky a doufám,že vás mé výtvoru potěší na duši i na těle:-)

S láskou Váš Marťásek

TOPlist

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)