SIMIRádce

matteka

Profil

Dobrý den, vítejte v mém obchůdku

Jmenuji se Markéta, mám vystudovanou oděvní školu a jsem maminka dvou nádherných holčiček-dvojčátek. Jako každá maminka potřebuje tak trošku „únik“ od mateřských povinností a tak se každý večer, když děti spí, nořím do svého milovaného tvoření, bez kterého bych už snad nemohla existovat. Tvoření a hlavně šití bylo, je a bude vždy součástí mého života – v té nynější etapě (a také co najdete v mém obchůdku) to jsou šité panenky - andílci.

Do každého svého výrobku vkládám kus sebe a každý mi tak nějak vždy přiroste k srdci, možná i proto, že s ním strávím hodně času a snažím se vždy o dokonalost – jsem totiž puntičkář každým coulem.


Velký důraz kladu na kvalitu provedení v každém detailu – detaily totiž miluji...A nikdy nezapomenu ušít i drobný dáreček navíc, jako poděkování 

Jsem autorkou všech střihů u všech mých zde vystavených výrobků! Střihy na své výrobky neprodávám – dalo mi opravdu hodně práce je vyladit k obrazu mému.

Cena se odvíjí podle složitosti či požadovaných doplňků atd. Výrobky zasílám českou poštou a to pojištěným balíčkem v hodnotě výrobku, po odeslání posílám číslo zásilky. Na dobírku kvůli špatným zkušenostem neposílám.

Bližší informace o každém výrobku najdete přímo v inzerátu, pokud máte jakékoliv dotazy či přání, co se týče barevnosti, velikosti, doplňků apod. napište mi prosím přes  vnitřní poštu - určitě se domluvíme a já se pokusím splnit i Vaše přání 

 

Moc děkuji za nákup i Vaše nakouknutí 

Markéta

TOPlist

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)