SIMIRádce

mefistovo

Profil

Zdravím všechny návštěvnice a návštěvníky těchto stránek!

Chleba, střechu nad hlavou a milované francouzské sýry si zatím dopřávám hlavně díky práci v reklamní agentuře, ale srdeční záležitostí je pro mě odjakživa vymýšlení rozličných oděvů a spojování různorodých materiálů, ať už šitím, pletením nebo jiným způsobem (vyjma kancelářské sešívačky). Baví mě kombinovat a vytvářet nestandardní kousky, občas se potrápím i s dosud nepoznanou technikou, bezvadně to čistí hlavu a vždycky mne moc potěší, když se nové nápady líbí i ostatním .-) Většinou si svoje dílka sama i fotím, ale raději zachycuji hory, zážitky z cest a různé skopičiny vlastních i „vyseznámených“ dětí.
V současné době intenzivně pracuji na uskutečnění životního snu: opustit hektické město, odlepit ucho od telefonu, rozprostřít všechny nákresy, náčrty a skici po dřevěné podlaze a pravidelně usedat s jehlicemi a pořádným hrnkem čaje na zápraží chalupy...

Veškeré výrobky jsou zhotovené podle vlastního návrhu. Pokud Vás některý kousek zaujme a chtěli byste jej z jiného materiálu, v jiné barvě či v jiné velikosti, ráda se s Vámi domluvím na realizaci (v rámci rezervace zde na webu).

Pohodový den přeje Mefi


TOPlist

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)