SIMIRádce

miau

Profil

Už jako malá jsem byla schopná prosedět spoustu času na židličce vedle šicího stroje a pozorovat mamku jak šije. Poprvé mě samotnou pustila k šicímu stroji asi v sedmi letech. Po nějakém čase měla moje Barbie šatník, za který by se nemusela stydět ani Hollywoodská hvězda. Tvořit mě moc bavilo a tak jsem později i má studia směřovala tímto směrem. Když jsem dostudovala zatoužila jsem poznat svět a tak jsem dlouhá léta pracovala pro cestovní agenturu a umění se nevěnovala. K šití jsem se vrátila až když jsem čekala miminko a chtěla jsem aby mělo krásné, originalní a hlavně praktické věcičky.Začala jsem šít jen tak pro svého Olivera, ale věci se mému okolí moc libily a tak jsem se rozhodla se o ně s ostatními podělit a tím i trochu ¨pracovat¨ zatímco je mojí hlavní náplní dne být mami. Každý kousek který zde naleznete je velmi praktický a kvalita prošla řádnou kontrolou mého broučka. Budu přidávat nové věci, tak jak je budu mít hotové, ale tohle je pro mě něco jako ¨umění¨ takže ne každý den má člověk tvořivého ducha :) Doufám, že se Vám budou věcicky líbit a že si je užijete s láskou s jakou je já vyrábím. Hezký den, Žofie

Na výrobcích jsou veškeré viditelné i neviditelné švy začištěny na stroji overlock, používám jen nové a velmi kvalitní materiály, které při praní nezapouští barvy a jsou před šitím vysrážené, takže stále pěkně drží tvar.

  Každý výrobek je s velikou pečlivostí zpracován do nejmenšího detailu a svým ručním podílem práce se z každého kusu stává neopakovatelný originál.

  Aby Vám věcičky vydržely dlouho jako nové a těšili jste se z jejich krásy, doporučuji ruční, nebo pračkové šetrné praní do 40stupňů a žehlení po rubové straně, nebo za pomoci kousku látky či pečícího papíru (při žehlení s pečícím papírem je výsledek opravdu perfektní).

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)