SIMIRádce

mixtum

Profil

Dobrý den, pojďte dál ... prosím, vstupte do mého barevného světa!

Tak nejdříve pár slov o tvůrci : Jmenuji se Lucie a původně pocházím z Moravské Třebové. Až studium architektury na FA ČVUT mě zaválo do Prahy, kde žiju už 18 let. Jako architektka, zabývající se zejména interiérovým designem, mám blízko ke kreativnímu tvoření a zhmotňování  vzdušných zámků svých i klientových. To je ovšem tvorba poněkud větších rozměrů a moje představy a vize skrývaly i nápady drobnějšího charakteru, takže od architektury je vlastně jen malý krůček k výrobě šperků. Jak jsem zjistila, je nás tu takových více.

Až letos se mi naskytlo setkání s tou kouzelnou hmotou, zvanou FIMO, a od té doby vidím všechno úplně jinak. Zní to, jako bych se zamilovala, ale ono to vlastně tak i je. Barvy, tvary, vzory, různé kombinace materiálů a barevné kompozice najednou vnímám pod vlivem této tvorby. Hned přemýšlím, jak by to či ono šlo z Fima vymodelovat, jak by se této inspirace dalo maximálně využít a být s tímto nápadem první. Naprosto jsem podlehla nekonečnému vesmíru možností tvorby s FIMO hmotou a to, co vytvořím, vám zde nabízím.

Tak prosím ... pojďte dál ...Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)