SIMIRádce

monica otmili

Profil

 Góðan dag! Moi! Hola! Hi! Ahoj!

 

Zdravím Vás a vítám ve svém obchůdku. V internetových vodách vystupuju pod přezdívkou Monica Otmili, potkat mě můžete v našem hlavním městě, kde studuju na střední umělecké škole. Ojednile se vyskytuju i v Brně.

 

Monica Otmili je tvořivé, hravé, protivné, provokující, metal, severskou mytologii a fantasy milující stvoření, které dokáže být tvrdé i něžné. Možná drsné na pohled, avšak ne zlé. A takové jsou i její šperky, jimž věnuje hromadu času a nyní vám je nabízí. Totálně propadla šití z korálků i tvorbě z polymerové hmoty FIMO.

"Korálky mě lapily do své moci v době, kdy mi bylo 11-12 let. Objev Fimo hmoty o dva roky později byl pro mě jakýmsi tvůrčím zlomem a v obou odvětvích se snažím neustále zdokonalovat. Ve svých špercích korálky čas od času obě techniky kombinuju. Všechny ozdoby už dávno nevyrábím pouze pro sebe, mám totiž radostkdyž mají z mých dílek radost ostatní. Výrobky se mi doma začínají hromadit, což je přeci špatně, a proto jsem se rozhodla otevřít krámek tady na Simiře."

Inspiraci čerpá všude kolem sebe, v přírodě, v hudbě, v literatuře, v gothické  i metalové subkultuře, prakticky ve spoustě dalších alternativních směrech, i v abstraktních myšlenkách. Ve všech zákoutích myšlenek.

"Hlavu mám plnou nápadů, kterých je čím dál víc a všechny čekají na chvíli, kdy je proměním do nositelné podoby. "

 

Pokud však máte vlastní nápad, který byste si přáli nosit, neváhejte se na ni obrátit, s radostí Vám vyrobí šperk dle Vašeho přání. :-)

Mé šperky jsou autorské originály, proto důrazně žádám ostatní prodejce, aby mé zboží nekopírovali. Děkuji. 

 

 P.S. Nekoušu. :-)

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)