SIMIRádce

nady

Profil

... mám ráda barvy ...
... mám ráda variabilitu ...
... mám ráda nevšední kombinace ...

Co u mě najdete?

Věnuji se především šperkům a to wire-wrappovým a nadyrhaným.
Nadyrhaní (v angličtině nycrame) je unikátní technika, které jsem zároveň autorkou. Technika umožňuje vytváření velmi jemným a vzdušných šperků, které i při větší velikosti váží jen málo. Umožňuje i prostorové ztvárnění. Metodu stále vylepšuji a posouvám hranice jejích možností. Zároveň šperky i testuji a tak vím, že vydrží mnohem více, než by se z jejich křehké konstrukce mohlo zdát. Jsou skládány z drátěné kostry a košilky z nití a korálků.

Wire-wrapping je vlastně velmi stará technika, zjednodušeně omotávání drátku drátkem. V dnešní době je velký výběr materiálů, ale přesto preferuju "původnější" možnosti. Najdete u mě tedy především šperky měděné a mosazné, nejčastěji s patinou, výjimečně silně postříbřené. Drátované šperky doplňuji polodrahokamy či drahými kameny, kovovými korálky či vinutým sklem. K vytváření specifických efektů ale používám i drobné skleněné korálky, protože v dané velikosti jsou polodrahokamy i drahé kameny velmi problematické.

A kde hledám inspiraci?

Vlastně inspiraci nehledám. Múza příchází sama. Kdy se jí zachce... Dost náhodně. Mám malý notýsek, do kterého si kreslím nebo zapisuju nápady. Protože stejně rychle jak přicházejí, také odcházejí. Inspirují mě slova, události, lidé, ... jen se na to mnohdy nedá jasně odkázat.


o-mne

Přeji pěkný den, Vaše Nady.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)