SIMIRádce

odemne

Profil

Dobrý den,

moc Vás u nás vítáme.  

Jsme manželé, a i když to zní jako klišé, náš dům je plný dětí, lásky a radosti. A až jednou budeme na odpočinku, plánujeme, že se budeme zabývat jen tím, co nás baví. :-)

Mezi naše radosti patří výroba hraček. Protože, kdo si hraje, ten prý nezlobí :-).

Při výrobě dbáme na kvalitu. Každý výrobek projde od začátku do konce (snad jen vyjma některých opravdu nezbytných koleček a šroubků) našima rukama. Nekupujeme žádné prefabrikáty, naše výrobky se jeden od druhého tím pádem liší, a my jsme na to hrdí.

Záleží nám na zdraví i přírodě, upřednostňujeme přírodní materiály, netoxické barvy, recyklovatelné materiály. Rádi zkoušíme nové věci a rádi děláme lidem radost.

Žijeme v lese, v kopcích, v obrovském starém domě s velikou zahradou a ovocným sadem, a tak do naší nabídky zcela přirozeně spadá i nabídka bylinných a medových "lektvarů" a včelích produktů. Ženská část našeho "týmu" je povoláním chemik - ekolog, tudíž má k lektvarům mimořádně blízko. :-) Jako svého velikého koníčka má pak včelaření, a tak nám to po zahradě (a občas i v hlavě :-)) krásně bzučí a v domě medově voní.   

Jakoukoli hračku či produkt můžeme, bude-li to jen trochu v našich silách, upravit dle přání kupujícího. Takže velikost, barvu, materiál, ale v konečném výsledku tím pádem i cenu si upravuje zákazník sám.

Mimořádně vítáme výzvy, rádi objevujeme a zkoušíme nové věci. Vážíme si důvěry a věříme, že nám zákazníci dají za pravdu, že naše výrobky si ji zaslouží. 

Slíbit Vám můžeme neokázalost, neobvyklost, snad i radost. Jsme totiž trošku "jiní" a jsme na to pyšní.

Doufáme, že se Vám u nás líbí, budeme rádi, když nás budete navštěvovat, protože nápadů máme moc a postupně budeme naši nabídku rozšiřovat. Přivítáme ale i připomínky a chválu Vám rádi vrátíme. :-)

Mějte se u nás dobře a určitě přijďte zas...

TOPlist

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)