SIMIRádce

originalni umelecke stetce

Profil

Ahoj, 

jsem nový výrobce kvalitních uměleckých štětců z peří na vodou ředitelné barvy - akvarel, tuš, vodovky, barvy na hedvábí, textil, sklo, porcelán, na glazuru, tempery, akyl  a jiné, vodou ředitelné barvy, ale i na olejové barvy a a různé laky, jde s nimi dobré i dělat decoupage (nepotrhají Vám ubrousek).

Zboží nabízím i v jiném obchůdku, proto ve vzácném případě soouběžného objednání zboží připadně prvnímu objednávajícímu. Děkuji za pochopení.

Štětce jsou naprostou novinkou ve zpracování. Krásné, barevné násadky zaujmou na první pohled. Místo štětin je dáno peří, většinou kachní, které dobře přijmá i pouští barvu. Špice pojme více vody a barvy než štětiny a uděláte mnohem delší linku, tudíž nemusíte neustále namáčet štětec do barvy. Další výhodou je, že násadka je pružná, proto se snadno přizpůsobí tvaru Vaší ruky a malujete lehkou rukou.

Štětce se vyrábí od č.0 (od 0,5 m) po č.7.(2 - 3 cm)

Materiál (peří) - získávám přirozeným přepeřováním ptáku, nebo jako druhotnou surovinu při zpracování. Používám většinou kachní peří, občas se mi dostane i bažantí a vzácně papouščí, když papoušek pustí peříčko:-).

Štětce potřebudí vodu/terpentýn, barvu atd., jestli Vás zaskočilo, že je peří rozčepířené, hned jak ho namočíte do vody/ barvy, smkne se a udělá špičku. Samozřemě záleží na střihu peří, je to ruční práce, proto každý štětec je originál a proto u každého štětce mám jeho reálnou  barevnou stopu. Před prvním použitím doporučuji štětec namočit do vody.

Údržba: Po malování štětce propláchnout ve vodě, ideálně vlažné. Pokud barva nepouští, doporučuji použít mýdlo/mýdlovou vodu, štětec tak umyjete dobře.

Kdo se štětci začne malovat, už nebude chtít jiné.:-) Vyzkoušení vlastní rukou je nepopsatelné, věřím, že budete spokojeni jako ti, kteří štětečky již mají:-)

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)