SIMIRádce

papolstarky

Profil


PaPo - Parádní Polštářky

Malé kolekce dětských polštářků PaPo, veselé, barevné, svěží, okaté i něžné, pro holky i pro kluky ( a maminky a tatínky ... B-) ).
Jen je vzít a rozsypat po místnosti jak barevné lentilky ... barvy, vzory, aplikace, kombinace ... je TOLIK možností, jak rozzářit dětský pokoj, je TOLIK možností, jak rozzářit (nejen) dětem každý den ...! 

K šití dětských polštářků mne inspirovaly mé dvě skvělé neteře ... prostě holky krásné, chytré a báječné, se srdíčky na pravém místě.
Tvoření z látek je moje obrovská záliba, návrhy si kreslím do skicáku a vždy se nemohu dočkat, až je přetavím v realitu - to je ten nejnapínavější a nejlepší "okamžik" - dotvořit, vyžehlit, naducat ... a fotíme! :-) je to prostě závislost, čas a prostor v těchto chvílích jakoby přestává existovat ..! :-)

Detailní popis uvádím u každého polštáře zvlášť, pro všechny však platí tytozákladní informace:


Ruční výroba, kvalitní bavlněné látky - z nabídky českých výrobců se snažím pečlivě vybírat to NEJhezčí a NEJkvalitnější, to samé platí i o dovozových materiálech. Všechny látky předepírám a ověřuji tak jejich kvalitu a stálobarevnost. Pokyny k údržbě jsou na etiketách všité uvnitř polštáře, dále také na obalu polštářku. 
Zapínání jsou různá - zip ve švu, skrytý zip na zadním díle, knoflíčky, tkanice - tuto informaci naleznete vždy u každého konkrétního polštáře.
Při výrobě používám kvalitní nitě zn. AMANN, švy jsou vždy začištěné overlockem. 

Dívejte se, vybírejte, těším se na vaše reakce, objednávky, zprávy či připomínky! 

 

Způsob dopravy
Polštářky odesílám Českou poštou: DOPORUČENÉ PSANÍ: - polštářky bez výplně jsou zabalené ve fóliovém sáčku a vložené do bublinkové obálky Cena: 49,- Kč CENNÝ BALÍK: - polštářky s výplní jsou zabalené ve fóliovém sáčku a vložené do kartonové krabice Cena: 81,- Kč

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)