SIMIRádce

part

Profil

Mám ráda byt sladěný do dvou až tří barev a jejich následných odstínů.

Papírová stínidla jsem poprvé viděla v roce 2009 ve starém bytě ve Vídni a naprosto mě uchvátila. Jelikož jsem nechtěla jen bílá, koupila jsem si oranžová, tehdy ještě k oranžovým stěnám. Udělala jsem chybu, nepropouštěla dostatek světla. Nakonec jsem skončila u těch bílých, které se mi pro změnu zdály takové nějaké nedodělané. Následně při postupném rekonstruování bytu mi zbyly reprodukce, které se mi stylem ani barvami již nehodily, tak mě napadlo místo vyhození, si je barevně sladit a přemalovat.

Bílá stínidla, bílé lampičky a nevhodné reprodukce mě přivedly na myšlenku, že nemusí být sladěny jen závěsy, polštářky a prostěradla... dá se totiž jít ještě o kousek dál.

Postupně bych chtěla představit kolekce z mého nového projektu a budu velice ráda, když se Vám některá zalíbí a bude mi ctí, když bude zdobit Vaše milované hnízdečko, kancelář, provozovnu či jiné místečko.

Jesliže byste rádi jinou barevnou kombinaci, nezoufejte a ozvěte se mi. Stejně tak při nároku na jinou velikost obrazu, stínidla, lampičky nebo květináče. Máte-li doma nevhodně barevnou, starou a nevyužitou reprodukci, také se domluvíme.

Děkuji Vám za zastavení a pokud chcete ještě trochu více nahlédnout do mého světa a dozvědět se o mých vášních navštivte: http://bejbinka.blogspot.cz/

1

2


Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)