SIMIRádce

permata

Profil

Vítám Vás,

je to už pár let, co jsem si poprvé sedla k hlíně a zamilovala jsem se na první pohled. Každý kousek, který vyrobím, je jako mé dítě - hýčkám ho, vztekám se nad ním a pak ho s těžkým srdcem posílám do světa, aby dělal radost jiným.


Formy nemám moc ráda. Každý kousek ručně vyřezávám, ruce si dořezávám a dokud si neuříznu prst, budu řezat, řezat a řezat. Za každým kouskem jsou hodiny a hodiny práce, občas teče krev, občas chrlím oheň a měním se ve vzteklou saň, ale většinou jsem mírná jako beránek a trpělivě vyrábím. Každý kousek je originál, protože ani my, ženy, nejsme stejné.

 

Najdete u mě lístečkové, svatební, porcelánové a další nádherné šperky v kolekcích Crackle, Co chytneš v žitě, Ve znamení luxusu a spousty dalších.  

 

          

           

                     

 

Občas se ozve nějaký rýpal (a kdo z nás už na nějakého nenarazil?) a má plno připomínek. Na pár nejčastějších se pokusím odpovědět.

1. Keramika je těžká, náušnice Vám urvou uši???

- Tady si dovolím nesouhlasit. Svoje náušnice nosím denně a uši nemám ani urvané, ani mi nevisí až na krk (důkazný materiál je na fotce pod textem). Vše záleží na tom, jaká hlína se použije a jak tence je vyválená.

2. Keramické šperky jsou křehké a hned se rozbijí???

- Když Vám spadnou na zem, tak se většinou rozbijí - záleží na tom, z jaké výšky, z jakého úhlu a jakou silou spadnou. Mě se to ještě nepodařilo, ale nehážu s nimi - talíře lítají líp.

3. Každá náušnice vypadá trochu jinak???

- To pravda je, jedná se o ruční a navíc originální práci. Ale nemusíte se bát, že byste dostali jednu náušnici zelenou a druhou modrou (mě osobně by to nevadilo, ale chápu, že Vám by to vadit mohlo)

4. Na mě se keramické šperky nehodí???

- To záleží na tom, jestli máte jeden šperk, který nesundáváte a nebo si šperky vybíráte podle toho, co máte na sobě. Moje šperky už navštívily plesy, svatby, pohřeb, dětské hřiště, školu i školku a odnikud je nevyhnali. Nosí je holky, slečny i paní, maminky i babičky (ta moje je zářným příkladem).

Kdyby Vás napadla ještě nějaká otázka, klidně se ptejte, ráda Vám odpovím (výjimkou je výrobní tajemství, to si vezmu do hrobu).

 Poštovné a balné:

Než své "děti" pustím do světa, pečlivě je zabalím do krásných krabiček, měkce vystlaných, s přikrývkou z bublin, prostě cestují jako v bavlnce. Navíc je posílám s doporučením, ať nezabloudí a jsou pojištěné, kdyby si někdo spletl balíček s míčem či si jím podložil nohy. Při objednávce nad 700,- Kč neplatíte poštovné ani balné.

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)