SIMIRádce

plstenka

Profil

Račte vstoupit, překročte kočku, uvnitř se klidně posaďte, nikam nespěchejte, prohlížejte, vybírejte... je tady klid, pohoda, několik podivných ale mírumilovných věcí a prodavačka, které se barva očí mění podle počasí...Plstění se věnuji přes dva roky a za tu dobu jsem si vytvořila vlastní způsob práce s vlnou a originální styl. Ráda vyrábím zdobené plstěné korále (kombinací mokré i suché techniky) a z nich potom náušnice, náhrdelníky, náramky... a samozřejmě ve stejném duchu plstím i brože, vlasové spony, spousty drobných ozdůbek.

Plstění je technika vyžadující mnoho času a trpělivosti, proto je každý kousek originál, na přání pracuji jen výjimečně a novinky nepřibývají tak rychle, jak bych si sama přála. =)

Plstěné korále nemusí mít podobu chlupatých zmuchlaných bambulek, pokud se udělají pořádně, jsou korálky hladké, pevné a stále lehounké, což umožňuje nosit třeba velké výrazné náušnice bez toho, aby tahaly uši. Rouno je hřejivé a hebké, pracuji s vlnou jemnosti 18-24 mic (čím méně mikronů, tím jemnější je vlna). U každého výrobku je jemnost vlny uvedena. Pokud máte velmi citlivou pokožku, zvažte nákup plstěného náhrdelníku, či náramku.

Používám kvalitní komponenty, náušnicové háčky pouze z osteofixu, nebo nerezové oceli, všechny mé náušnice jsou tedy vhodné i pro alergiky. Ke každým náušnicím dostanete gumové pojistky.

S jakýmkoli případným dotazem se na mě můžete kdykoli obrátit =)

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)