Nenašli jste na Simiře přesně to, co potřebujete? Zadejte si konkrétní poptávku.
Toto zboží na Simiru nepatří? Nahlásit
Přívěsek ve tvaru měsíce je vytvořený z drátků z nerezové oceli, broušených korálků onyxu a korálků z nerezu. Je velký 3 x 3 cm a je zavěšený na nerezový řetízek, dlouhý 46 cm - lze upravit.
Nerezový drátek vyhovuje většině alergiků (podobně jako chirurgický drát - osteofix) a díky své tvrdosti odolá i běžnému dennímu zacházení. Šperky vyrobené z oceli nekorodují, dají se omývat ve vodě a vystavovat povětrnostním vlivům. V kombinaci s pečlivým zpracováním jde o šperk, který výborně odolává mechanickému poškození, je tvarově stálý a jeho životnost je velmi dlouhá. Vydrží Vám krásný i více generací.
Onyx
Pozdně starověký mýtus vypráví o onyxu, že vznikl z nehtu Venušina, který jí svým šípem odstřelil Amor a který spadl z nebes do řeky Gangy. Proto bývá onyx označován za kámen přinášející štěstí, zvláště v lásce. Ještě ve středověku se věřilo, že onyx je účinným afrodisiakem. Dodává zdravé sebevědomí, a tím člověka zbavuje problémů. Zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost, dovoluje stát se pány svého osudu, poskytuje poučení z minulosti, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, léčí stará traumata ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy.
Kozoroh
| Kategorie | Šperky → Přívěsky |
| Barva | černá |
| Materiál | polodrahokamy |
| Řemeslo | šperkařství |
| Štítky | |
| Kategorie prodejce | Náhrdelníky a přívěsky |
| ID produktu | 323746 |
| Vloženo | 26.11.2019 |
| Počet zobrazení | 1303 |
Přívěsek Moon
| K dispozici | 1 ks |
| K dodání | ihned |
| Způsob úhrady | Bankovním převodem |

