SIMIRádce

rbijou4u

Profil

Vítejte v mém malém království :) 

Jmenuji se Renča a jsem studentka VŠ, která od nudy a od školních povinností utíká do své dílny, kde si vytváří svět dle své vlastní fantazie. Vyrábím náušnice, prstýnky a náramky. Miluji věcičky, které člověka zkrášlí, dodají mu sebedůvěru, přinesou štěstí a radost. Jsem trošku smíšek. Mám ráda jak pestrobarevné a hravé šperky, které ženu promění v neodolatelnou dračici, tak i jemné, romantické a elegantní pro zvláštní okamžiky. To vše se snažím ukázat v mé výrobě (více na https://www.facebook.com/pages/R-Bijou4U/606954796005019).

Mimo výroby bych nemohla obejít beze sportu, fotografování a čtení. Při svém volném čase ráda vyskakuji na tyč v Poledance, potím se u Piloxu, učím se správnému držení těla v Pilates, vyskotačím se na Jumpech, uvolním se na létající joze a vykroutím se ve Streetu :). Ráda zachycuji okamžiky mým třetím očkem. Fotím neopakovatelné okamžiky, úsměvy na tvářích lidí a přírodu, která nás obklopuje. A když mám chvilku, tak jedině s knihou v ruce mě uvidíte. Nejraději čtu klasickou a psychologickou literaturu. 


Pokud máte jakýkoliv dotaz či přání ale též kritiku, neostýchejte se a napište mi. Tím mohu pomoci já Vám, ale Vy mě tímto posouváte dále. :) Takže za každou připomínku, kritiku či nápad budu vděčná. Za balné a poštovné si účtuji 45,-. Posílám doporučeně v pytlíčkách, v bublinové obálce prostřednictvím České pošty :) Zboží zašlu do 3 dnů po obdržení platby na účet. Rovněž je možné osobní předání po předchozí domluvě v Ústí nad Labem, Lovosice, Litoměřice, Most a Praha. 

Ráda šířím radost a smích. Tímto Vás Vítám na svých stránkách :) :) 

Vaše R-Bijou4U
Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)