SIMIRádce

rennart

Profil

bez fotky

Vítám Tě, spřízněná barevná duše.

Pokud stejně jako já zbožňuješ rozmanitost, kolorit a hřejivost přírodních materiálů, pak prosím přijmi pozvání do světa fantazie jedné z mnoha zdejších múz, která se pokouší za chladných deštivých večerů proměnit zkamenělé, neživé a kujné v jeden celek.

Chtěli mi dát jméno Jiří, ale v den, kdy jsem spatřila světlo tohoto světa, jej museli změnit na znovuzrozená, tedy Renata. Od malička jsem plně využívala skutečnosti, že mám dvě ruce. Má obliba přírodních materiálů se tak začala projevovat již velmi brzy, ať už pískem v botičkách, hlíny za tričkem, kousky větviček po kapsách, anebo třeba v podobě kamínků v rozbitém koleni. Bylo to krásné septonexové období a dodnes na něj ráda vzpomínám.

Drát jsem poprvé vzala do rukouv době, kdy mne pohltila barevnost korálků a já hledala cestu k seberealizaci a odlišení od tísícovek dalších (ŠIKOVNÝCH)korálkářek (které často pracují s hodně podobnými zásobami korálkového materiálu). Začátky byly netrpělivé a těžké, ale mé kozoroží smysly pro pěčlivost a detail spolu s nekompromisní sebekritikou pracovali pro postupný vývoj. Tato cesta vedla časem k tomu, že jsem si našla vlastní styl, který charakterizují zejména teplé barvy a harmonické barevné kombinace a kontrasty, to vše prostřednictvím již zmíněných přírodních materiálů jako je dřevo, kámen, korál, perleť, láva a další přírodniny. Oblíbenou technikou je tepání drátů, klasické ketlování s obmotanými očky, občas šití a obšívání japonským rokajlem, pájení, wire-wrapping, JIG a jiné techniky převážně s dráty a kamínky. Při výrobě samotného šperku kladu důraz na stabilní, obtočená očka a celkovou pevnost.

Již brzy naleznete v mé nabídce šperky ze stříbra 925/1000 a třeba těchto kamenů:


Děkuji za návštěvu profilu a přeji mnoho tvořivých múz do Vaší tvorby.

Rozzářené oči obdarovaného jsou hybnou silou pro nové nápady.

Renn.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)