SIMIRádce

s.inedible

Profil

Milí příchozí,

vítám Vás a velmi mě těší, že jste se zastavili v mém obchůdku, kde bych Vám ráda představila kolekci oblečení ze své vlastní tvorby.

Šití byl můj koníček již od mala a začínala jsem jako samouk. Postupem času jsem absolvovala školu šití, různé kurzy a semináře, kde jsem se zdokonalila v technice šití, získala znalosti o materiálech, dále jsem se naučila konstruovat střihy a manipulovat s nimi. Z koníčku se tak stala přímo vášeň.

Dříve jsem šila převážně pro svou vlastní potřebu a protože se často setkala s pozitivním ohlasem, bylo mi líto, že oblečení dělá radost jenom mně a ne i někomu dalšímu a moje znalosti, dovednosti a nápady tak nejsou dostatečně využité. Byla jsem tak velice ráda, že jsem objevila Fler, kde tak můžu své výtvory nabídnout i dalším lidem.

Dovoluji si vám tedy touto cestou nabídnout své oblečení a věřím, že vás zaujmou.

Při své práci kladu především důraz na detail. Důležitý je pro mě nejen vzhled konečného výrobku, ale i kvalita zpracování.

Svoje modely tvořím v duchu hesla "V jednoduchosti je krása". Nejraději mám snadno kombinovatelné oblečení, nadčasové, ve kterém se nositelka bude cítit dobře více než jednu sezónu.

Baví mě experimentovat, zkoušet nové střihy, nové materiály a jejich kombinace. Moje tvorba proto není zaměřená pouze na konkrétní výrobky z určitého materiálu. V mé nabídce tak můžete najít trika, halenky, svetry a roláky, vesty, sukně či šaty vytvořené podle různých střihů a z různých druhů materiálu.

V současné době nabízím vždy pouze vystavené zboží v dané velikosti. V budoucnu bych ráda svou nabídku rozšířila o možnost šití modelů ve více velikostí na přání zákazníka.

Jsem velmi ráda, že jste můj obchůdek navštívili a doufám, že se vám u mně líbilo. Děkuji za váš čas, který jste zde strávili a velmi mě potěší, když sem znovu zavítáte.

Pokud máte jakékoliv dotazy k mé osobě či k vystavenému modelu, ráda je zodpovím vnitřní poštou.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)