SIMIRádce

sluncevnas

Profil

bez fotky

Vítám zde všechny zvídavé, kteří našli cestu do mého obchůdku. Musím konstatovat, že je tu mnoho a mnoho neskutečně šikovných a tvůrčích lidiček. Já sama mám zájmů mnoho, od všeho vyzkouším..., ale přeci jenom jsem se našla :o)).

Nabízím zde ručně dělané alternativní věci a moc bych si přála, aby si našly oblibu i u někoho z vás :o))

Jmenuji se Hanka. Již léta se zajímám o alternativní způsoby léčby a nejspíš "náhoda" tomu chtěla, že jsem se osobně setkala s orgonity. Tento zajímavý "kamínek" mě tak nadchl, že má zvídavá povaha nelenila a studovala, hledala a hlavně zkoušela, na co všechno je tento kámen vlastně využitelný :o)) a odpovědi a informace na sebe nenechaly dlouho čekat.  Specializuji se především na orgonity do místností, protože si myslím, že naše prostředí, ve kterém se zdržujeme, je velmi často nasycené negativními emocemi, energiemi a jemnými částečkami disharmonie.

V čem spočívá jeho moc? Díky orgonitu dosáhnete harmonie jak ve fyzickém těle, tak i v duševním rozpoložení. Navodí se rovnováha ve vašem okolí a díky blahodárnému vlivu na spánek , budete odpočatí a svěží. Načerpání fyzických sil je důležité pro denní funování a překonávání leckdy tvrdé reality.

Další zkušenosti jak mé, tak od mých zákazníků:

- orgonit umístěný v chladničce podstatně prodlouží čerstvost zeleniny, ovoce, tvrdých sýrů, uzenin atd.

- květiny a naši mazlíci - orgonit u květin funguje následovně, je-li rostlina jak se říká "na konci svých sil" velmi často jí orgonit ukončí trápení rychleji, ale má-li sílu růst dál, dodá jí tento úžasný kámen tolik potřebné vitality, aby obrostla listy, vykvetla, rozrostla se. Stačí mít orgonit položený na parapetu nebo přímo vedle kytek a nebo vyrábím maličké, které lze "zasadit" přímo ke kořínkům.

- zahradní jezírka - zde je několikrát vyzkoušeno, že máte-li v jezírku řasy, vložený orgonit zamezí či přímo znemožní jejich růst a množení!!!

člověk- zlepšený spánek, více vitality, zbavení se stresu, vyčištění pleti, harmonizace osobnosti, při bolesti přiložit orgonit na bolavé místo (nejlepší je vyndaný z chladničky) a bolest ustoupí nebo se zmírní na snesitelnou míru

domácnost - očista prostoru od elektrosmogu, harmonizace energií v místnosti, rozrušení geopatogenních zón (nejdou zrušit úplně!!!), zvýšení vitality všech a všeho v jeho dosahu,...

Teď slyším vaši otázku, jak si mám vybrat orgonit přímo pro mě? Odpověď je snadná. Váš cit a intuice jsou skvělými rádci. Vzhledem k vloženým polodrahokamům, barvě, tvaru, velikosti a ostatním komponentům, si vás váš orgonit najde :o)). Pokud intuici nevěříte, není problém mě kontaktovat a společně určitě najdeme ten správný :o)).

Tento magický kamínek vyrábím pro různá využití, ať už formou přívěsku jako osobní harmonizér, nebo v různých velikostech a tvarech pro dům, byt, zahradu. Vždy je do něho vložena pozitivní energie a záměr pro nejoptimálnější fungování.

Polodrahokamy vkládám intuitivně, ale lze vyrobit i přímo na zakázku :o)).

Takže …. Zkušenost je úžasná věc, leč bohužel nepřenosná :o)). Vyzkoušíte???

Chcete být originální s  dárkem pro své blízké a milované?? Jedinečná možnost, jak potěšit, překvapit a pomoci :o))

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)