SIMIRádce

slunko6

Profil

Před pár lety jsme vyměnili bydlení v panelové kleci za domov v bezmála stoleté dřevěnce kousek pod Radhoštěm. Krátce nato jsem opustila i kancelářskou židli, která mi stejně nikdy k pozadí nepřirostla.Po nezbytných peripetíích, jež mě utvrdily v přesvědčením, že s Matrixem toho chci mít společného co nejméně, jsem zakotvila coby strážkyně domácího krbu.  Hraju si, tvořím si, raduju se. Starám se o svou smečku, ke které kromě mých milých dvounožců patří pejsina, dvě ovečky, hejno slepic, kočičí dáma v nejlepších letech, kočka venkovní a několik satelitních, sdílených se sousedy. Se svými výrobky jezdím po řemeslných jarmarcích, hradech a zámcích, festivalech...

Kromě šití je mou radostí, nebojím se  říci vášní : ), sběr bylinek a všeho poživatelného, co jen v širém okolí roste. A taky zahradnické a sadařské experimenty. A taky výroba všemožných dobrot a zelenolékárenských elixírů z výše uvedeného.

Látkové panenky a hračky jsou zcela a úplně moje, od návrhu střihu až po kukuč. Jsou plněny dutým vláknem či  rounem přímo od mých oveček. Rouno je vlastnoručně šetrně prané a česané.  Obličejík malován barvami na textil. Vlněné vlásky jsou přišity ručně.  Upozorňuji, že výrobky nemají certifikát pro hračky. Zda je možné je takto používat nechávám na laskavém uvážení potenciálních zájemců.

Od června loňského roku se moji hadráčci chlubí regionální značkou Vyrobeno v Beskydech.

V sezóně ( květen až září ) mě občas můžete vidět ve Valašské dědině, která je součástí rožnovského skanzenu. Anebo na farmářských trzích všude okolo mého bydliště - tam prodávám své sirupy, medy, marmelády...a vůbec, zastavte se, uvidíte.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)