SIMIRádce

smutnaprincezna

Profil

 °°°° Vítáme Vás v našem různorodém kreativním světě! °°°°

Na začátek, ještě než kouknete na naše výtvory, bychom se Vám rádi představili. Jsme tříčlenná rodinka s neutuchající potřebou vyjádřit se tvorbou.

Jako velitel a vedoucí smečky funguji já, tedy Smutna Princezna. Ke štěstí mi momentálně stačí plná krabička korálků a perliček, plus adekvátní zásoba drátků a nic mě nerozhází. Tvořím, dráteníčkuji a korálkuji v podstatě kdekoliv a kamkoliv jedu, beru si pohotovostní "tvořivé" zavazadlo se vším nezbytným.Nejraději (ač ne nejpohodlněji) se cítím s mými korálky v posteli. (tu se mnou obývají ještě dva nahatí mládenci s chocholkou, no prostě čínští naháčci).

A dalším z naší malé rodinky je Rybička. Rybička je moje skorosnacha, VŠ studentka a moje velká opora. Je velmi nadaná, kreativní a má originální nápady. O tom se jistě přesvědčíte při pohledu na její výtvory. Velmi ráda kreslí a maluje a také vyrábí šperky. K nám do rodiny přinesla mimo jiné svou lásku ke kočičkám, což způsobilo, že jsme si k našim malým štěkalům pořídili ještě dvě mňoukalky. A už by to bez nich nějak nešlo.

Posledním a nejmladším členem je můj kouzelný syn, prostě a jednoduše Švabik. Introvertní chemik, nadšený kytarista, človíček s nevšedními zájmy a nadáním pro malbu. Maluje rád, často a všude. Všude je to také znát. Na stolech, židlích, sedačce, v pokojíčku, v koupelně. :) A rád spí, nejraději ve dne. V noci se přece tvoří!

Tak to v krátkosti vystihuje, kdo a co jsme. Prostě abyste věděli, s kým máte tu čest. Snad zbývá dodat, že tvoříme a vytváříme dle našich aktuálních nálad a období, což má za následek, že u nás můžete spatřit dílka s motivy od lehce depresivních až po velmi, ale velmi romantická.

Doufáme, že Vás některá naše díla zaujmou, prostě, že se Vám naše výrobky budou líbit. Mějte se krásně a šup šup, mrkněte na naši nabídku! :)

Vaši SmutnaPrincezna + Rybička + Švabik

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)