SIMIRádce

sunny flower

Profil

Jsem člověk tvořivý a když mě něco chytne, tak v návalu nadšení jsem schopna se naučit téměř cokoliv! V poslední době mě uchvátilo skládání ORIGAMI, což se odráží i v mé tvorbě. Od skládání origami z kancelářského papíru jsem se dopracovala až k tomu, že si objednávám juzen washi origami papíry přímo z Tokia. Tento speciální papír se vyznačuje hrubší strukturou, nadhernými jasnými barvami a širokou škálou vzorů. Z nich vyrábím origami šperky, které potěšily už nejednu kamarádku. Ve svém obchůdku nabízím přebytky těchto papírů, protože vždy objednám více než sama spotřebuji. Lze je totiž dobře použít i pro scrapbook nebo pro jakoukoliv jinou tvořivou práci.

Dalším materiálem, který jsem pro svou domácí tvorbu objevila, jsou přebaly od čajových sáčků. Je to sice "odpad" téměř každé domácnosti, ale přesto se mi (samozřejmě po náležitém ošetření) pro výrobu šperků velmi osvědčil. Takže s radostí recykluji.

Naušnicové a jiné uzávěry jsou vyrobeny z bižuterního kovu, ale v připadě zájmu je mohu za příplatek vyměnit za ručně tvarované háčky z OSTEOFIXU.

Mimo šperků skládám i další věci, například modulární objekty a tradiční japonské kusudamy. Ty však zatím zdobí mou vlastní domácnost nebo jimi s láskou obdarovávám své příbuzné a známé. Pokud byste projevili zájem o něco z této oblasti mé tvorby, kontaktujte mě vnitřní poštou a určitě se domluvíme.

 

Zvu Vás k návštěvě mého obchůdku, kde si můžete vybrat něco pro sebe nebo dárek pro někoho blízkého. A pokud se Vám bude u mě líbit, budu ráda, když mi zanecháte vzkaz.

Děkuji a přeji příjemný zážitek.

 

TOPlist

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)