SIMIRádce

svet peri

Profil

Alex a její Svět....

 Vítejte v barevném království plného peří, kůže a jiných přírodních materiálů. Alex je ve znamení panny, která je pod vládou zemního živlu, miluje přírodu, půdu, kameny, stromy.... a vše krásné kolem nás....

 " Panny jsou většinou obdařeny dobrým rozumem a smyslem pro umění, ale ne vždy je jim dáno to projevit veřejně. Své umění a vědění považují pouze za prostředek k tomu, aby jím sloužili ostatním. Na druhou stranu však tajně sní a doufají, že jednou budou oslnivé, krásné, přitažlivé a okouzlující."

 Peří je její neoblíbenější materiál na tvorbu bižuterie, líbí se jí jeho neuvěřitelná pestrost barev a rozmanitost druhů. Za mládí se věnovala sokolnictví, kde si poprvé přičichla k peří jako materiálu, učila se ho rozpoznávat a taky spravovat dravcům ulomené peří na ocasech nebo křídlech.

 U Alex si zaručeně vyberete originální produkt, s každým kouskem se vyhraje do nejmenších detailů, je to pedant a puntičkář na práci.

 Alex používá jen to nejkvalitnější peří!

 Náušnice v barvě platiny opatřila afroháčky z chirurgické ocele 316l.

 Nerada tvoří na zakázku, protože potřebuje volnost při práci.

 Někdy trochu nestíhá kvůli malé princezně. Taťka malé princezny Adam vede obchod číslo dvě s dekoračními washi páskami. Alex se na Vás všechny těší a bude ráda za každý komentář či povzbuzení. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rádi bychom upozornili, že texty/fotografie v popisech našeho zboží jsou autorské a jejich užití a ochrana podléhá autorskému zákonu. I nás stálo nemalé usilí je vytvořit, proto Vás žádáme, abyste toto respektovali.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)