SIMIRádce

sybaris

Profil

Lidská fantazie je zdrojem nekonečných možností. Každá je originální a každá nabízí nevyčerpatelnou zásobu nápadů. Ve své představivosti můžete být kýmkoli, dělat cokoli a nikdo nám ji nemůže vzít..

Svou fantazii ztvárňuji pomocí techniky, kterou zvolili již naši prapředci, první lidé - pomocí hlíny. Hlína je úžasný materiál, který nabízí mnoho způsobů vytváření. A tak, jak před dávnými časy první lidé modelovali své bůžky i já modeluji to, co se zjevuje v mojí mysli. Většinou je to směsice již viděných bytostí a zvířat kombinovaná s citem a schopností tvoření. Nejčastěji pracuji bez předloh, pouze se spoléhám na svou fantazii. Každý můj výrobek v sobě skrývá jistý technologický posun a část mojí duše. Snažím se vdechnout soškám život a díky tomu často balancuji složitostí tvarů na hraně únosnosti hlíny.        

Na přání zákazníků mohu vytvořit keramický výrobek podle fotky či obrázku. Na fleru u sošek uvádím, že je k dispozici více kusů, ale každý vyrábím zvlášť, bez použití jakýchkoli forem a proto je každý originál a v drobných nuancích se liší. V současné době tvořím především doma a na praxích VOŠ restaurování keramiky a porcelánu. Tvorba je pro mě příjemným odreagováním a tak, když se některý z výrobků prodá, získávám tím pozitivní zpětnou vazbu, která mě motivuje do další práce. Mým hlavním cílem je, aby byl každý zákazník spokojen a mohl se těšit z mého osobitého stylu tvorby.  

  

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)