SIMIRádce

teci

Profil

bez fotky

Zdravím všechny návštěvníky mého obchůdku.

Věnuji se výrobě tepaných a cínovaných šperků, které osazuji přírodními kameny, jelikož věřím v jejich přírodní léčivou energii a sílu, kterou nám lidem předávají. K výrobě používám chirurgickou a nerezovou ocel, pájím bezolovnatým cínem. Takový šperk má své výhody. Je odolný proti korozi, nečerná, nemění tvar a nezpůsobuje alergické reakce. 

U zrodu každého šperku stojí kov, kámen a samozřejmě optimismus. Jedná se výhradně o ruční práci s použitím základního nářadí, kterým šperky tvaruji a kovadlince, na které ocel tepu. Cínované šperky tvořené pájením pak patinuji a na závěr lakuji. Každý šperk se tak stává ojedinělým originálem, který potěší oko i duši. 

V popisu každého šperku uvádím nejen materiálové složení, ale v případě použitého kamene i jeho léčitelské schopnosti a zaměření. Pokud byste chtěli ve šperku jiný kámen, popřípadě vyrobit šperk na zakázku nebo na mě měli jakýkoli dotaz, napište mi, ráda vám odpovím.

Přeji vám mnoho krásných chvil v dnešní uspěchané době, ať již šperk pro vás bude jen doplňkem, talismanem či průvodcem do duchovního světa.

 

S láskou ♥ 

TeCi

 

 Zde pár ukázek mých výrobků:

  

    

  

 

    

  

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)