SIMIRádce

teenka steel

Profil

bez fotky
Vítám a zdravím všechny v mém internetovém obchůdku :-)

Velice ráda tvořím. Podle mě je to i důvod, proč tady na téhle planetě vůbec jsem. Tvorba. Tvorba čehokoliv krásného, užitného a srdce těšícího. 
Šperky, které vyrábím jsou z chirurgického nebo nerezového drátu. Drát tvaruji ručně, kleště používám minimálně. Poté ho vytepu na kovadlince, dopiluji pokud je potřeba a pak tělo šperku zkrášluji kameny. Ke zdobení používám minerální kameny a říční perly. Veškeré komponenty (háčky, zapínání,...) jsou ruční tvorba, zásadně nic předvyrobeného nekupuji. 
Nejčastěji tvořím intuitivně. Předem si nerozmýšlím, co udělám. A v tom je to kouzlo (snad ho také uvidíte a hlavně ucítíte). Úžasné je taky tvořit pro konkrétního člověka. Většinou to dělám tak, že si pustím příjemnou mantru nebo povídaní Jardy Duška, myslím na daného človíčka a už to kroutím :)

Kromě popisu tvorby ráda něco napíšu o sobě. Je mi 19 let, jsem citlivá račice, ráda pozoruji a přemýšlím o životě, o lidech a energiích kolem sebe. Čtu, zpívám, pečuji o sebe i mé blízké, žiju s kočkou, což je stejně náročné jako s člověkem :) Hodně se učím a tím nemyslím jen klasické vědomosti, které nám cpali do hlavy ve škole. Učím se cítit, milovat všechny a všechno. Učím se nemít strach, protože ten je opakem lásky. Učím se věci přijímat a nebrat si je osobně. O tom je skvělá kniha Čtyři dohody od Miguela Ruize, kterou divadelně zpracovává výše zmíněný Dušek. Učím se nemanipulovat a nenechat sebou manipulovat. Je toho více, ale podle mě jsou tyhle věci pro můj život mnohem cennější než znalost matematiky a pravopisu.

Postupně sem budu přidávat věci, které tvořím. Věřím, že vás potěší se na ně kouknout nebo si je i pořídit domů.
Mějte každý den krásný.
Týnka

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)