SIMIRádce

ticho

Profil

 Vítejte v Tichošlápkově světě,

na následujících (mnoha) řádcích naleznete vše, co by Vás o mně a mých výrobcích mohlo zajímat. A pokud Vaše zvědavost půjde ještě dál, klidně se ptejte :) Přeji hezké pokoukání.

o mně: Tak trochu blázen, co má snad od všeho trochu. Mám trochu toulání v krvi (nevím kde se tam vzalo) a jsem tak trochu samotář. Jsem někdy trochu vzteklá a jinak trochu flegmatik. Mám trochu nadání (alespoň doufám), trochu nápadů a trochu úsměvů na rozdávání. Mám trochu lásky k čokoládě a trochu k nočním městům. Pak taky trochu lásky k podzimu a k časným ránům (ale té je tolik že mě málokdy vyžene z postele). Jsem trochu teplomil a trochu lenoch. Je jenom málo věcí které mám úplné a to je láska ke zvířatům, barvám a přírodě.

o tričkách: Trička jsou většinou ze 100% bavlny, malovaná a tištěná kvalitními barvami. Dají se prát na 40˙C a žehlit po rubu.
Trička se mohou v jedné velikostně o pár cm lišit, proto pokud u trička není uveden rozměr a vy si nejste zcela jisti, ráda vám zodpovím jakýkoliv dotaz na velikost (samozřejmě i na cokoliv jiného :)). Pro představu - figurína, na které jsou trička focena má proporce modelky: 90 - 60 - 90.

o pryskyřici: Používám vysoce tvrdou křišťálovou pryskyřici. Na špercích naleznete motivy, které dělám (nebo se chystám dělat) na tričkách. Na magnetech a samolepkách se mohou objevit i jiné, ale vždy autosrské obrázky.

obecně o obchůdku: Jsem živnostník, fakturu vystavuji v elektronické podobě (najdete ji u své objednávky) na přání ji zašlu i papírovou. Samozřejmostí je možnost vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dnů (v původním stavu) a dvouletá záruční doba na vady materiálu (tedy nikoli na chyby způsobené nesprávným používáním).

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)