SIMIRádce

ukmacabedy

Profil

Vážení přátelé,

těší mne, že jste zavítali na stránky Simira.

Rád bych Vám představil naši Uměleckou kovárnu, která se zabývá převážně zakázkovou ruční umělecko-kovářskou výrobou. Jmenuji se Marcel Bednář, narodil jsem se 12. ledna 1984 v orlických horách v malebné vísce Orličky. Od svých 13 let jsem se začal zabývat tímto překrásným řemeslem. Studoval jsem v Luhačovicích, Hradci Králové a jako poslední škola byla Turnov na plošném a plastickém rytí kovů. Své řemeslo jsem začínal od nuly a nemám žádné své předky, kteří by vykonávali něco podobného a proto budu doufat, že jednou vybuduji rodinou tradici v tomto řemesle a že se z kovářského řemesla nestane hi-tech počítačová moderna.

Velkou touhou každého uměleckého kováře je vytvořit pro své okolí kultivovanou krásu a využít k tomu materiál, o němž se mnozí domnívají, že je studený a mrtvý. Chtěl bych všem dokázat, že v rukou kováře je možno jej oživit a vtisknout do něj část své duše, srdce a radosti ze života.

Mnozí se ptají, proč zrovna oslovit kováře, když je dnes spousta věcí v Hypermarketech apod....... Má odpověď na toto je jednoduchá. Výroba od kováře je jistota, že se jedná o naprostý originál, vyroben z kvalitních materiálů a ve vysoké kvalitě. Také je jisté, že daný výrobek vydrží po mnoho let neřku-li celý život. Mnozí trpí předsudky, že dílo od kováře je pouze estetické ale opak je zde pravdou. Kovář musí umět navrhnout díla aby zapadla do daného prostředí, byla estetická a nekazila dojem, že to sem nepatří ale hlavně musí umět plnit funkci praktickou a účelovou. Další výhodou, který kovář nabízí je, že si výrobek můžete navrhnout sami, pokud již nemáte tu správnou představu stačí kováři naznačit drobnou vizi a ten pak dle Vašich názorů zhotoví nákres a poté vyrobí což Vám nikde v obchodech nenabídnou.Mnohokrát děkuji všem, kteří zde zavítali a zanechali komentář ať už kladný či záporný, ale veřte, že i záporný komentář bereme hrdě, jelikož nás Vaše kritika posouvá kupředu a nutí nás se stále zdokonalovat a vytvářet nové a nové radosti ze života.Děkuji Bednář.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)