SIMIRádce

verychic

Profil

 

Furoshiki šátky - originální způsob balení dárků

Před nějakým časem jsem na internetu viděla, jak se dá z kusu látky jen pomocí uzlů vyrobit kabelka. To mě zavedlo k furoshiki šátkům, které mě nadchly. Dá se do nich zabalit dárek, vytvořit z nich různé tašky a kabelky, použít je jako ubrus, jako šátek na krk, pareo, obal na knihu, obraz na stěnu nebo je prostě rozstříhat a ušít z nich něco dalšího...těch možností je spousta a je to jen o Vaší fantazii.

Je to velmi jednoduché a zvládne to každý. Dárek tak bude zabalený v dárku, neboť obal sám je již dárkem. Navíc šetříte svoji kapsu i přírodu, furoshiki šátek se dá používat opakovaně.  Nevyhazujete zbytečně žádné papírové obaly. Nic jiného nepotřebujete, žádné provázky ani lepenky, vystačíte si jen s uzly. S každým šátkem posílám i návod, jak na to. Zde je také pár způsobů balení, ale existuje jich mnohem více, stačí hledat na internetu.


Furoshiki šátky jsou čtvercové šátky různých rozměrů. Jaký rozměr zvolit, záleží na tom, co s nimi zamýšlíte. Volte velikost tak, aby nejdelší rozměr baleného předmětu byl maximálně jedna třetina rozměru šátku. Na malé předměty, jako třeba krabička se šperky, stačí nejmenší šátek kolem 50cm, šátky střední velikosti 70-90cm se hodí na balení středně velkých předmětů jako knihy, tričko, lahev vína...Na větší předměty zvolte větší rozměr 100cm a více. Pokud chcete šátek použít jako větší tašku, tak použijte 90 cm a více. Na střední a menší kabelku bude stačit i 75cm. Top za krk lze vyrobit od velikosti 110cm, záleží na postavě.

Šátky vyrábím  ze 100% bavlny z designových zahraničních látek nebo ze saténu. U zboží je vždy rozměr šátku a materiál napsaný.  Od jednoho vzoru je většinou jen jeden kus k dispozici. Kdybyste měli nějaké speciální přání nebo se Vám líbil vzor v již prodaných šátcích, neváhejte napsat, pokusím se Vám vyhovět, bude-li to možné.

Vezměte, prosím, na vědomí, že barvy se mohou mírně lišit kvůli jinému nastavení Vašeho monitoru.

Protože prodávám i jinde, po objednání Vám potvrdím, zda je zboží k dispozici. Budu se snažit hned stav aktualizovat, ale někdy by se mohlo stít, že šátek již nebude, za to se předem omlouvám.

Furoshiki je starý japonský způsob balení věcí. Možná se zalíbí i Vám...

 K šátkům najednou přibyly i tašky a mám v hlavě ještě spoustu nápadů, jenže ten čas. Snad někdy přibudou i plánované sukně, trika a další věci:-) Zatím tedy tašky s bambusovými uchy, jak se Vám líbí?


Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)