SIMIRádce

veska

Profil

Hezký den,

vítám Vás ve svém miniobchůdku. Jsem ráda, že Vás některý z mých výrobků zaujal a chcete si jím ozdobit byt, sama sebe nebo jím potěšit někoho Vám blízkého.

K tvoření jsem tíhla od dětského věku. Navštěvovala jsem 8 let ZUŠ a pak jsem hledala směr, kterým bych se chtěla ubírat. Postupem času jsem od malování a kreslení přešla spíše k pletení, háčkování a šití. Tyto techniky u mne nyní převažují. Lákají mě ale snad všechny způsoby tvoření. Ráda bych vyzkoušela úplně všechny.

V dnešní době plné techniky, strojů a robotů je ruční práce něco, co člověka zahřeje a potěší. Vše co vyrobila lidská ruka je pro mne inspirativní a má svou duši. Velkou inspirací, zejména v tvoření pro děti, je můj malý syn Tadeášek, který mi velmi rád asistuje. Díky němu vím, co např. na hračce předělat, protože vše testuje právě on.

V naší rodině jsou ručně vyráběné dárky tím nejcennějším! Víme, že jsou dělané s láskou a citem. A hlavně - jsou jedinečným ORIGINÁLEM, který nebude mít každý druhý.

Samozřejmostí je domluva týkající se výběru barvy, vzoru látky, velikosti apod. Chápu, že ne vždy se mnou vytvořený nápad, hodí barevně právě k Vám. Proto ráda výrobek vytvořím dle Vašeho přání či nápadu.

Mějte se krásně Ve.š.ka

PROSÍM O NEKOPÍROVÁNÍ AUTORSKÝCH VÝROBKÚ!!!

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)