SIMIRádce

vyfintise

Profil

Zdravím, 

jsem studentka, kterou již odmala bavila výroba všemožných drobností...tehdá jako dárečky pro rodinu...od navlékání korálků, přes modurit a bavičky na sklo. Časem jsem se začala zdokonalovat a objevovat nové techniky a materiály...plně jsem propadla "tvoření" až na VŠ, kde mně mé kamarádky začaly přesvědčovat, abych zkusila své výrobky posunout dál a vyzkoušet, zda by se líbily...od té doby utekla dlouhá doba, množství jarmarků a nyní...přišla řada i na Simiru;)

Nemohu říct, že bych se ubírala jedním směrem...vždy mě něco naprosto pohltí a tomu se věnuju. Dříve to bylo fimo a nyní jsem už asi 6 let věrná "křídlům motýlím" se kterými objíždím jarmarky a začínám "zkoumat" plast. Jistě znáte ty chvilky, kdy od toho stolu a nových nápadů nemůžete odběhnout, protože Vás to fascinuje....a pokud se pak líbí někomu dalšímu, o to víc.

Doufám tedy, že se Vám budou mé výrobky líbit a někdo se jimi "Vyfintí", poněvadž...jak už to bývá...já jsem klasická "kovářova kobyla".


_____________________________________________________________

Narazíte u mne na naušky z různých materiálů...od fima, přes látku až k papíru a pryskyřici...vše je ošetřeno, mohou do vlhka, deště...jen koupání a hrubé zacházení nemají rády

____________________________________________________________

Naušničky zasílám zabalené v bublinkové fólii a následně v bublinkové obálce. Posílám (po platbě předem na účet) jako doporučené psaní/balík, prostřednictvím České pošty.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)