SIMIRádce

xelisa

Profil

Vítám nově příchozí a zdravím staré známé!

 

Kdo jsem? Holka, která s chutí a velkým nadšením vykonává svou práci... a neb, má práce je mi koníčkem, ale protože i od koníčků si občas musíme odpočinout, tak bych vám (a nejen vám) chtěla ukázat plody mého druhého hobby... Korálkování všemi možnými technikami. Převážně těmi, které zahrunují jehly, nitě, kreativní myšlení a sem tam nějaký ten popíchaný prstík, vypíchnuté oko a hromadu nadávek (ne z řídka sprostých).

Co jsou mé šperky? Jendnoduše umělecky zpracovaný materiál.

A co je na nich jiného - oproti běžně prodáváným šperkům? Co že je má přidaná hodnota... Za každým mnou vyrobeným šperkem se schovává emotivní příběh, který se do šperku snažím vložit... Doufám, že je to v nich najdete i vy, a budou vám více než jen šperkem, ale opravdovým talismanem se kterým se budete cítit, krásnější, silnější, sebevědomnější ... atd.

O jakém materiálu výše mluvím? Mluvím o úžasném českém skle (Preciosa a její krásné korálky, Swarovskiho elementíky, české mistry skláře)... Mluvím o jemné české keramice (drobné keramické dílny a dílničky s českými ručkami, které dokáží vykouzlit nejen jednoduché kabošony, ale i jemňonké, dorboučké motivy s absolutní přesností a dokonalou precizností)... Mluvím a českých fabrikách, které vyrábí komponenty, stuhy, plstě a spoustu jiných druhů materiálu, které jsou nezbytně nutné ke zrození originálního kousku...

Mám jen český materiál? Nikoliv... Snažím se používat převážně českých materiálů, ale protože jsou věci, které se u nás nevyrábí, nebo nedosahují potřebné kvality, které vám ve svých špercích chci garantovat, jsem nucena používat i zahraničních materiálů (např. u kamenů nejde jen o kvalitu ale i o barvy a kresby, případně rozmanitost a uznejte sami, že "achát Botswana" holt v zemích českých opravdu vzniknout nemůže...

Používám jen přírodní materiál? Stejně jako s českým materiálem... snažím se, ale ne vždy je to možné. U všech šperků se však snažím svědomitě uvádět z čeho vznikly a případně kde jsem skvostné komponenty sehnala.

Máte další otázky? Ptejte se... jsem sice tak trochu hnusná, zlá a protivná můra, ale jsou tací, kteří nesnáší můj optimismus a tvrdí, že to není pravda... tak to vyzkoušejete, třeba vás nepokoušu ;)

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)