SIMIRádce

xrenda

Profil

Jste právě teď právě tady? Skvělé! Možná vás zajímají originální čepice, které vás budou bavit po mnoho sezón a ne jen pár týdnů...
Profesí jsem stavební inženýrka/architektka :-)

Co dělám tady? Už od malička mám ráda jakékoli ruční práce - dříve vedlo pletení, nyní převažuje háčkování. Mám tři syny a mám ráda oblečení, které vydrží krásné déle než jen pár týdnů po koupi.  Cca před čtyřmi lety jsem uháčkovala první čepice pro rodinu, protože na těch kupovaných mi chyběla originalita a kvalita. Umělé náhražky přírodních materiálů vědou k častému žmolkování a to mě prostě vadí. Ty první kousky byly háčkované z bavlny a dodnes je nosíme a vypadají jako nové. Loni jsem objevila alpacu - naprosto úžasnou vlnu z ušlechtilých zvířat - z lam.

Dovolím si zkopírovat info o alpace:
"Vlna alpaka se stala jednou z nejvybranějších a nejvíce ceněných tkanin na světě. V současné době je velmi využívána k tvorbě modelů světových módních návrhářů.
Je získávána ze srsti domestikovaných lam alpak, které se chovají v nadmořských výškách přes 4000 metrů, především v Peru.
Vlna se zpracovává ručně.
O alpace se říká, že je teplejší než vlna a měkčí než kašmír nebo mohér.
Investovat do tohoto materiálu se vyplatí s ohledem k jeho kvalitě, trvanlivosti, hřejivosti, hebkosti a lehkosti. Alpaka neplstnatí, málo se sráží a málo se mačká. Důkazem toho je stále zvětšující se zájem o alpaku opravdovými milovnicemi a znalkyněmi pletení a háčkování."

Z vlastní zkušenosti mohu říct, že mě alpaca nadchla! A každého, kdo si ode mě čapku z čisté alpacy nebo v kombinaci s bavlnou koupil, také. Lidé jsou překvapeni, že může být vlna nekousavá a příjemná. A opravdu je děsně fajn i na nošení - je v ní krásné teplo, přitom se nám nikdy nestalo, že bychom se v ní zpotili...

Na přání mohu uháčkovat jakoukoli čapku, kterou tu zrovna nevidíte, ale sníte o ní - barevně, tvarově, velikostně... Jak budete zrovna potřebovat :-)

Přeju krásné vybírání a nebo rovnou příjemné nošení :-)

S láskou, Renda DF

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)