SIMIRádce

zaspas

Profil

Recyklované

Motivací značky ZasPas je znovuvyužití materiálů z aut a nalézání  jim nový smysl. Nové, neotřelé zapojení do současného světa.

Bezpečnostní pásy, které používáme, svůj první účel splnily. Každý procestoval kus světa, chránil své majitele na cestě do práce či na rodinný výlet.  Některý zachránil svému majiteli život, jiný jen svíral hruď s břichem.

Pásy jsou různorodé. Liší se barvou, odstínem, strukturou, vzorem či opotřebením. Vše je dáno typem vozidla a rokem jeho výroby. Tyto odlišnosti nám umožňují vyrábět produkty, z nichž si každý nese vlastní míru jedinečnosti – KAŽDÝ PÁS MÁ SVŮJ VLASTNÍ PŘÍBĚH

Nekončíme pouze u bezpečnostních pásů, ale stále hledáme použitelné materiály, které se nově stanou funkční složkou nebo jen vtipnou ozdobou ( autospony, kličky na stahování okének, koženka ze sedaček, …)

 

Jak to celé vzniklo?

Nápad vznikl v hlavě mladé studentky architektury Terezy. Tereza se na volejbalovém turnaji v létě 2012 bavila s kamarádem, coby majitelem a provozovatelem vrakoviště, o jeho práci. Z rozhovoru zjistila překvapivou skutečnost, že naprostá většina materiálů z vraků se dá zpětně využívat. Některé ovšem ne a jdou přímo do spaloven. I bezpečnostní pásy tam končí. Tereza tedy vyrazila na vrakoviště pro první várku pásů. Udělala si první tašku a okolí ji nenechalo bez povšimnutí.

 

Kdo jsme?

Nyní je už Tereza absolventkou, která za svůj necelý první rok, tvořící za značku ZasPas, zvládla udělat 17 různých kusů tašek, kabelek, pouzder,... za pomoci celé rodiny. V průběhu prvního roku jí velmi pomohl švagr Michal, který jí i popíchnul k rozjetí jejího nápadu. Teď kabelky tvoří dál, jako svůj koníček, za podpory jejího přítele Vojty a dalších.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)