SIMIRádce

zualu design

Profil

Hra materiálů ...  minimalismus i divoké vzory ... příroda i industriál ... jednoduchost i poetika ... chlad i romantika ... šeď i barva ... asymetrie i  soulad ... bláznivý a originální ... takový je svět Zualu design, odrážející se v každém šperku ...

Navracím se... Během své odmlky jsem načerpala spoustu inspirace, zakreslila hromady návrhů a rozšířila si obzory. Výsledkem jsou neviditelné i viditelné změny... Oblíbený hliník doplní nové materiály, což bude postupně k vidění. V rámci environmentální šetrnosti a udržitelnosti se snažím využít recyklovaných materiálů (tedy již jednou použitých ve výrobě), což ovšem na výrobku nepoznáte. A některé věci se nezmění nikdy: pořád jde o čistě ruční práci s preferencí materiálů české výroby.

Mé jméno je Zuzana Peroutková. Má studia proběhla na UMPRUM v Jablonci nad Nisou, v ateliéru Tvorby a vzorování bižuterie – Povrchové zušlechťování (dnes Design bižuterie a módního doplňku), pokračovala na obor Vizuální tvorba a výtvarná výchova na Masarykově univerzitě v Brně, poté jsem obzory doplnila o Environmentální studia na stejné univerzitě.

Experimentování s materiály ve šperkařství se zabývám cca od roku 2004… Samotnou autorskou výrobou šperků zejména z hliníku jsem nastartovala roku 2009 a promítla se i do mé diplomové práce. Od té doby se pomalu snažím vymýšlet další inovace a realizovat nápady přicházející ze všech koutů mé fantazie…

Děkuji za respektování autorských práv. Tvorba i motivy jsou chráněny autorským zákonem. (c) Zualu design, Zuzana Peroutková.

 
 

Doufám, že mé šperky a oděvy budete nosit se stejnou láskou, jakou jsem jim věnovala při jejich výrobě :)


Licence Creative Commons
© Zuzana Peroutková
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko />

Děkuji za respektování autorských práv. Tvorba i motivy jsou chráněny autorským zákonem. (c) Zualu design, Zuzana Peroutková.


Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Partneři

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)