LOOKrecia - kabelky nejen pro holky

LOOKrecia, vlastním jménem Andrea Hořejšová, působí na Simiře téměř od počátku a nabízí opravdu osobité kabelky, tašky a brože. LOOKrecia má vlastní styl a její kabelky jsou poznat na první pohled. Na její tvorbě je zajímavé, že nemyslí pouze na typické nositelky kabelek – na ženy, ale v její kolekci naleznete okouzlující kousky také pro své dcery. Nechybí ani tašky „hračkárny“ pro poklady Vašich chlapečků.

  • 6. 10. 2012 napsal admin
  • medailonky
  • 8098x
  • 2  (+2 / -0)

Ve svém profilu píše:

Propadla jsem kouzlu šití a každou volnou chvilku sedám ke stroji a šiju a šiju a šiju. Všude kolem se pak válí látky, výztuhy, knoflíky, nitě, pentle a já se tetelím nad každou kabelkou, taštičkou, sukní, kterou jsem spíchla.

Ráda bych tu svou radost nabídla i Vám a tak tu najdete kabelky pro velké i malé holky,

šikovné kapsičky na důležité nezbytnosti, tašky pro pány a možná i něco navíc...

Pokud Vás cokoli zaujme, ale preferujete jinou barvu, nebojte se napsat, věřím, že se domluvíme.

Jak se stalo, že jste se začala zabývat výrobou kabelek? Živí Vás výroba kabelek, nebo je to koníček a přivýdělek?

Před Vánoci jsem šla takzvaně s kůží na trh a vystavila jednu dětskou vánoční na FB a objednávky se jen hrnuly. To mě postrčilo kabelky nabízet na prodejních serverech.  Mou doménou jsou především Bokovky - nebo elegantní ledvinky, chcete-li. Tuhle úžasně praktickou věc jsem vymyslela v době, kdy jsem svého syna nosila v šátku a malá taštička přes rameno mi většinou překážela. Velmi se osvědčila i později, když začal jezdit na kole a já za ním běhala s připnutou Bokovkou a nemusela tak řešit věčně se přetáčející kabelku nebo tašku... to asi většina maminek zná ;)

Výroba kabelek mě neživí, alespoň zatím, každopádně je mým velkým koníčkem.

Co Vás inspiruje?

Inspiraci hledám všude kolem sebe. Dívám se, jaké kabelky nosí ženy, které potkávám. Často prohlížím eshopy s látkami a kabelky z nich mě pak napadají samy.

Vyrobila jste někdy kabelku (nebo něco jiného), se kterou jste se nechtěla rozloučit? Čím byla výjimečná?

No, to je skoro každá ušitá kabelka ;) Pro každou z nich vybírám pečlivě látku, často svůj látkový komínek několikrát přeskládám, než vyberu tu ideální barevnou kombinaci. Pak přijde na řadu stříhání, šití, žehlení a zase šití. Za každou je spousta hodin práce a každou se těžko loučím.

Co děláte, když zrovna nepracujete?

Když zrovna nic nevymýšlím, nešiju, nefotím kabelky, nepřenáším po dětech hračky z bodu K(uchyň), O(bývák), L(ožnice) do bodu P(okojíček), relaxuju s hrnkem kafe u počítače (kde se většinou věnuji prezentaci výrobků na prodejních serverech), čtu, jezdím na kole a samozřejmě se věnuji rodině ;)

Kdybyste se mohla ve svém životě znovu rozhodovat, čím byste chtěla být?

Tuhle otázku pokládáte ženě? Žena neví, co chce, ale nedá pokoj..... Ale teď vážně. Chtěla bych toho vyzkoušet hodně, ale život mám jen jeden a zrovna teď mám kabelkové období. Příště to může být třeba výroba fotbalových míčů.

  

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.