SIMIRádce

amalcina cukrarna

Profil

 

Dobrý den všem,

vítám Vás ve své cukrárně, ve které najdete šperky v podobě všemožných miniaturních dobrot. Šperky jsou ručně a s láskou vyrobené z polymerové hmoty té nejlepší kvality.

Peču dorty a koláče, palačinky, vafle, cukroví atd. a dokonce peču i zmrzliny

Jmenuji se Markéta, je mi 23 let a studuji na učitelku angličtiny a občanské výchovy, v každé volné chvíli si ale od studia odběhnu k vyrábění drobných dobrůtek z polymerové hmoty.

Vyrábění mi přináší nesmírnou radost a ráda zkouším i nové věci, neváhejte mi napsat, kdybyste měli nápad, co byste chtěli vyrobit, když to dokážu, ráda to pro Vás vyrobím. 

 Přeji Vám příjemné mlsání v mém sladkém obchůdku.

Pro citlivá ouška, která se nesnesou s bižuterním kovem nabízím možnost výměny háčků za plastové háčky zadarmo a nebo háčky z chirurgické oceli za 7Kč. Plastové háčky jsou průhledné a pružné, takže se trochu hůře nandávají, ale dá se to zvládnout.

 Budu ráda, když mi napíšete, zda vám zboží v pořádku došlo, i za vaše hodnocení budu vděčná. Zboží posíláme poštou pečlivě zabalené do bublinek, aby se mu nic cestou k Vám nestalo.

Nezapomeňte také nakouknout do obchůdku mojí maminky https://www.simira.cz/u-vincenta , která je nositelkou značky Regionální produkt Český Ráj, kde najdete kvalitní šitou tvorbu z látek světových designerů

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)