SIMIRádce

Pokud máte zájem nabízet na našich stránkách fotoslužby, nejprve se prosím zaregistrujte jako prodávající. Pokud již jako prodávající jste na našem webu zaregistrovaný, použijte pro vložení fotoslužeb svůj stávající účet.  Ve svém obchodě tedy můžete nabízet svoje autorské fotografie na prodej a, nebo fotografickou službu. Pokud nabízíte obojí, doporučujeme si zřídit minimálně 2 osobní kategorie, jedna pro prodej autorské fotografie, druhá pro prodej fotoslužby.

Fotoslužba se chová v systému podobně jako ostatní produkty, zobrazují se však pouze v sekci služby nikoliv ve výpise všeho zboží. Chcete-li nabízet např. vytvoření produktových fotografií pro ostatní uživatele portálu Simira, vložíte ukázkovou fotografii své práce pomocí formuláře „vložit fotoslužbu“. Zadáte i předpokládanou cenu zhotovení této služby. Cena může být pouze orientační – v popisu můžete informace o ceně i nabízené službě upřesnit. Případný zájemce Vás bude kontaktovat buď vnitřní poštou k dojednání detailů objednávky anebo přímo objednávkou. 

Obdobně můžete nabízet i portrétové fotografie, ateliérové fotografie, zajištění fotografování při významných událostech (svatba, promoce, vítání občánků apod.)

V této sekci Vám nabízí svoje služby fotografové, kteří se fotografii věnují profesionálně nebo amatérsky se zaujetím profesionálním.  

Máte zájem o pořízení fotografií Vašich výrobků, které nabízíte na Simiře? Nebo máte zájem o pořízení kvalitního portrétu někoho z Vašich blízkých, či chcete zaznamenat nějakou důležitou událost ve Vašem životě? 

Zde si můžete snadno vybrat fotografa podle lokality, či podle toho, zda se Vám líbí jeho práce.

Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Praha Středočeský Královéhradecký kraj Pardubický kraj Vysočina Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj
Vyberte kraj

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)