SIMIRádce

O SIMIŘE

SIMIRA je virtuální tržiště, které bylo spuštěno 16. dubna roku 2012. SIMIRA je virtuální prostor pro prezentaci a prodej autorské rukodělné tvorby. V široké nabídce SIMIRY naleznete například umělecké předměty, autorské šperky, originální módu, módní doplňky, designové doplňky do bytu, ručně vyráběné hračky pro děti a mnoho dalších věcí. Jejich základním společným prvkem je především to, že byly vyrobeny ručně, klasickými řemeslnými metodami. Cílem SIMIRY je nabízet zboží pouze kvalitní a řemeslně dobře zpracované. Za tímto účelem byl na SIMIŘE vytvořen komplexní systém hodnocení kvality nabízených produktů.

Kromě zprostředkování prodeje zboží mezi prodejci a nakupujícími, umožňuje SIMIRA rovněž virtuální kontakt mezi jednotlivými prodejci a nakupujícími prostřednictvím četných komunitních funkcí (diskuse, blogy, komentáře, hodnocení). Rádi bychom, aby si prodejci na SIMIŘE sdělovali své zkušenosti, nápady a triky. Řemeslo je stále živé, lidé se vrací k tradicím a my chceme svým dílem přispět k jeho rozvoji.

SIMIRA nabízí možnost využít služeb fotografů, kteří prezentují svou práci v sekci Fotoslužby. Nabídka fotoslužeb vznikla primárně kvůli tomu, aby  kvalitní rukodělná práce nebyla devalvována nekvalitní prezentací. Zároveň ji však lze využít ke zprostředkování fotografických služeb mezi amatérskými, poloprofesionálními či profesionálními fotografy a nakupujícími.

Nabídka SIMIRY je doplněna o prodej materiálu pro kreativní tvorbu, nabídku kurzů a prodeje v kategorii vintage (zboží s uměleckou hodnotou starší více než 30 let).

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)