Když nechcete trpaslíka...

Zahrada a v bytech často i balkón nebo terasa rozšiřuje obytné funkce našeho domova. Ozvláštňuje bydlení něčím nenahraditelným.

  • 1. 10. 2015 napsal admin Radka
  • mažér
  • 4573x
  • 0  (+0 / -0)

V minulosti sloužily zahrady pro reprezentaci, byly místem přijímání hostů, ale i prostředím pro odpočinek a zábavu.

Zahrada dnes odráží potřeby člověka a měla by dotvářet prostředí, ve kterém se nachází (domu). V zeleni vlastní zahrady by se měl člověk cítit uvolněně a dobře, zároveň její uspořádání často odráží osobnost a cítění majitele.

A pokud zrovna Vaše estetické cítění nevede k potřebě umístit do skalky trpaslíka, zároveň ale toužíte oživit zahradu něčím vyjímečným, pak právě pro vás je určena naše inspirace.

Umění v zahradě

Sochy z pískovce pochází z dílny sochaře Vladimíra Taclíka

Orla v letu vyřezaného pouze pomocí motorové pily, vytvořil řezbář Václav Vondra.

35 kilová kráska z litiny bude potřebovat trochu více prostoru, ale může být zcela výjimečným solitérem vaší zahrady. Jak to pan Pavel dělá, se dočtěte pod příhodně zvoleným profilem "litikovec".

 Propojení estetiky i praktického užitku, nejen pro vášnivé šachisty jsou určeny tyto obří zahradní šachy, které pro vás vyrobil sochař Milan Bursík. Jsou vyroben z ytongu, jsou tedy lehké a hratelné. Můžou být celoročně venku, jsou odolné vůči dešti, mrazu, slunci, sněhu. Pokud je nechcete mít u sebe trvale, můžete si je třeba na víkendovou akci pronajmout.

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.